MENU
Головна » Новини » Благодійна акція «Подарунок для пухнастика»
Благодійна акція «Подарунок для пухнастика»

 Особливу значущість для формування в учнів ціннісних орієнтирів мають шкільні благодійні проекти соціального спрямування. В нашій школі проектна робота відкрила можливості наблизити життєдіяльність дитини в школі до дорослого життя, сприяла вихованню в учнів потреби і навичок благодійності як практичного втілення національних та загальнолюдських цінностей.

"Подарунок для пухнастика"- так вирішили назвати школярі черговий благодійний проект, присвячений допомозі вихованцям міських притулків для безпритульних тварин. Коли діти дізналися про важку долю кинутих напризволяще котів та собак, то байдужих в школі не знайшлося. Проблема безпритульних тварин дуже актуальна для нашого міста, а допомога притулку потрібна завжди. Усі школярі, від першокласників до випускників, стали учасниками акцій у рамках проекту, захоплено ділилися новими ідеями, розробляли форми проведення конкурсів та заходів.
Отже, нами були проведені акція «Шукаємо добрі руки» (складання банку даних всіх бажаючих надати притулок чотирилапому другові), фотовиставка «Наші домашні улюбленці», конкурс творів «Познайомимось?!» (розповіді про домашніх улюбленців), акції "Нагодуй мене!" (збір сухого корму та консервів для тварин) та «Подарунок для пухнастика » ( виготовлення з підручних матеріалів іграшок та лежаків для собак), зустріч з представниками міських зоозахисних організацій та притулків. Цей благодійний проект настільки захопив наших учнів, що буде мати продовження і в наступному році. Щиро дякуємо учням та їх батькам за допомогу братам нашим меншим!Категорія: Виховна робота | Переглядів: 722 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz