MENU
Головна » Новини » Астрономічні мандри Академіків – спостереження Місяця
Астрономічні мандри Академіків – спостереження Місяця

Вісімнадцятого жовтня учні та вчителі МСШ «Академія дитячої творчості» здивували мешканців прилеглого мікрорайону незвичайним дійством. Серед темряви на спортивному майданчику школи з’явилась невелика купа людей, яка швидко перемістилась до його середини.

Виявилось, що це група учнів, яка прийшла на практичне заняття з астрономії з використанням шкільного азимутального телескопу-рефрактора, та невгамовні вчителі англійської, німецької та української мови, а також хореографії у супроводі шкільного психолога та вчителя астрономії Майбороди Тетяни Олександрівни.

Об’єктом спостереження на цей раз став природний супутник Землі – Місяць, який на даний час знаходиться у ІІ фазі свого зростання у сузір’ї Водолія. Спостерігачам вдалось сьогодні зробити портретний знімок небесного супутника Землі. Неможливо було встояти, не спрямувавши телескоп на сьогоденного сусіда Місяця – Марса. А найвитриваліщі учасники астрономічних спостережень були нагородженні спогляданням Веги – центрального світила сузір’я Ліри.

Шкільний прес-центрКатегорія: Загальноосвітнє відділення | Переглядів: 436 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz