MENU
Головна » Новини » «Академія дитячої творчості» гостинно зустріла вчителів хімії Миколаївської області
«Академія дитячої творчості» гостинно зустріла вчителів хімії Миколаївської області

Розвиток інформаційно-цифрової компетентності учня та педагога є важливою складовою сучасної освіти. Саме тому, 28 листопада, на базі Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості», на остові партнерської взаємодії, було проведено засідання обласної майстерності вчителів хімії з проблеми «Удосконалення професійної компетентності вчителя у використанні сучасного обладнання кабінету хімії» для слухачів курсів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Молода й талановита вчитель хімії «Академія дитячої творчості» Попова Анастасія Валеріївна, презентувала доповідь «Формування інформаційно-цифрової компетентності учнів на уроках хімії».

Проведений Анастасією Валеріївною майстер-клас з використання мультимедійного обладнання, цифрових лабораторій та програмного забезпечення SMARTNotebook дав можливість ознайомитися з досвідом роботи й окреслити перспективи використання сучасних технологій у дискурсі освітніх реформ.

Методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, Калашник Ольга Павлівна, акцентувала увагу учасників на основних напрямах використання інноваційних технологій для підвищення рівня викладання хімії в ЗЗСО області. Також, Ольга Павлівна провела експерименти, які можна зробити використовуючи різні промислові та харчові продукти, лікарські препарати, як реактиви, які можна придбати у будь-якому магазині.

Пишаємося плідною співпрацею з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, талановитими педагогами й найкращими учнями!!!

Переглядів: 644 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz