MENU
Головна » Новини » АДТ на форумі: результати і перспективи освітнього партнерства
АДТ на форумі: результати і перспективи освітнього партнерства

АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛА ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ МИКОЛАЇВЩИНИ НА ПЕРШОМУ ФОРУМІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ: РЕЗУЛЬТАТИ І ПЕРСПЕКТИВИ ОСВІТНЬОГО ПАРТНЕРСТВА    

25-26 жовтня в м. Гомель відбувся «Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь». Захід проводився під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів Республіки Білорусь. Мета форуму – представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Адміністрацією Президента України для представлення загальної середньої освіти було обрано Миколаївську спеціалізовану школу «Академія дитячої творчості» – флагмана освіти України. До складу делегації Миколаївського регіону увійшли заступники директора Наталя Литвиненко та Ярослава Стемковська.

Творчі роботи учнів з декоративно-прикладного мистецтва стали зірковою часткою загального стенду Миколаївського регіону, показником талановитості й конкурентоспроможності Миколаївщини та системності розвитку від загальної середньої освіти до високих показників виробництва.

Відповідно до програми форуму, 25.10.2018 року відбулася «Ділова рада установ освіти Республіки Білорусь та України» на базі Гомельського державного університету ім. Франциска Скорини. З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник Міністра освіти Республіки Білорусь Ірина Старовойтова та заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич. Відбулася церемонія підписання двосторонніх угод про співробітництво між закладами освіти обох країн. Основними питаннями під час секційних засідань були: «Білорусько-Українське співробітництво в освітній галузі й молодіжній політиці» та «Білорусь і Україна: міжуніверситетська інтеграція в науковій сфері».

Під час секційного засідання, у рамках договору про співробітництво між Національним інститутом освіти Білорусі та «Академією дитячої творчості», відбулася зустріч із заступником директора з наукової роботи Ольгою Зеленко. Було підбито підсумки й окреслено перспективні напрями роботи, розроблено план заходів на 2018/2019 навчальний рік, серед яких: активна участь співробітників інституту у Міжнародній школі «Академія педагогічної творчості», заходи з обміну досвідом, проведення науково-практичних заходів тощо. У доповіді «Наукові дослідження у сфері проектування й розробки інноваційного забезпечення освітнього процесу: досвід партнерської взаємодії» Ольга Зеленко акцентувала увагу на ефективності й результативності освітнього партнерства із закладами освіти України, зокрема «Академією дитячої творчості»

Слід зазначити і нові домовленості про співробітництво відділу освіти, спорту і туризму Калинковичівського райвиконкому Гомельської області у особі начальника, Інни Губар. Було визначено низку спільних зацікавленостей у напрямах діяльності, у тому числі фестивальна й виставкова діяльність та спільність художньо-естетичного компоненту. Сподіваємося на плідну співпрацю!!!

26 жовтня в засіданні Форуму взяли участь президент України Петро Олексійович Порошенко та Президент Республіки Білорусь Олександр Григорович Лукашенко, які наголосили на важливості для обох країн розвивати міжрегіональне торгово-економічне, інвестиційне співробітництво, співпрацю у галузях культури, освіти та науки.

  
Категорія: Загальні новини | Переглядів: 470 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz