MENU
Головна » Новини » « А нумо, хлопці »
« А нумо, хлопці »
З нагоди святкування Дня збройних сил України в нашій школі 8 грудня відбувся захоплюючий конкурс «А нумо, хлопці», участь у якому брали команди 11-А, 10-А, 10-Б та збірна команда 9-х класів. Почесними гостями та суддями були представники бригади тактичної авіації. Протягом усього дійства командам довелося добре постаратися, щоб якнайкраще проявити себе у різноманітних змаганнях, програма яких була досить насиченою. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси, де потрібно було проявити влучність і кмітливість, а також свої спортивні, розумові здібності та навички. Це і згинання - розгинання рук за 30 секунд, і стрибки в довжину, збирання-розбирання автомата, одягання протигазів на швидкість, а, насамкінець, довелося визначити команду, що найшвидше перевдягнеться в українські костюми для фіналу. Всі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Всі старалися щосили прийти до фінішу першими.

Атмосфера в залі була весела, невимушена, завзята. Глядачі підтримували і «своїх» і «чужих», активно реагували на все, що відбувалось на сцені і поза нею. В невеличких перервах між конкурсами дівочі «групи підтримки» виконували танцювальні номери. Після підведення авторитетним журі підсумків і оголошення переможців усі учасники отримали солодкі подарунки та пам‘ятні сувеніри.
Немає сумніву, що гості і господарі, конкурсанти і вболівальники – всі як один отримали безліч позитивних емоцій і надовго запаслися хорошим настроєм.Категорія: Виховна робота | Переглядів: 846 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz