MENU
Головна » Новини » 6 жовтня 2019 року пішов від нас Нестерцов Юрій Петрович
6 жовтня 2019 року пішов від нас Нестерцов Юрій Петрович

Юрій Петрович працював у школі вчителем фізичної культури з 1968 року.

Нестерцов Ю.П. був справжнім професіоналом своєї справи, досвідченим та відповідальним учителем. Необхідно відзначити наполегливу роботу Юрія Петровича щодо оснащення спортивної зали школи, її нестандартного обладнання та поповнення навчальною наочністю. Завдяки наполегливій праці вчителя, методи й форми його роботи з учнями впроваджувалися як перспективний педагогічний досвід у діяльність учителів фізичної культури нашого міста та області. За вагомий внесок в розвиток фізичного виховання в країні Юрію Петровичу було присвоєне педагогічне звання «Вчитель-методист», а також він був нагороджений державними нагородами:
- Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України;
- Почесним знаком «Відмінник освіти України»;
- Грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації та управління освіти Миколаївської міської ради;
- Медаллю «За волонтерство».

Юрій Петрович завжди користувався заслуженим авторитетом серед педагогічних працівників, учнів та їх батьків.

Колеги, учні та батьківська громада Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості» висловлює співчуття родині Нестерцова Юрія Петровича.

Прощання з Юрієм Петровичем відбудеться 08.10.2019 (вівторок) о 12.30 у приміщенні ритуального залу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру. Вхід по вул. Миколаївській.Категорія: Загальні новини | Переглядів: 89 | Рейтинг: 0.0/0

Хостинг від uCoz