MENU
Головна » Новини » 1 Вересня в МСШ «Академію дитячої творчості» прийшло Свято першого дзвоника!
1 Вересня в МСШ «Академію дитячої творчості» прийшло Свято першого дзвоника!
День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти, людяності! 1 Вересня розпочинає новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової дороги – дороги до знань, до нових звершень. 1 Вересня в МСШ «Академію дитячої творчості» прийшло Свято першого дзвоника! На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості.

Директор школи Матвєєва Ганна Дмитрівна привітала всіх з чудовим святом Днем знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень. Директор побажала всім міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен учень за допомогою вчителів та рідних став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. 

Святкову атмосферу створили ті, хто вперше в цей день переступив поріг школи, а саме 136 першокласників.

Вперше у цьому році наша школа прийняла в свою дружню родину талановитий і дружній 5 – Г клас та їх класного керівника-вчительку біології, лагідну, щиру, працьовиту, невтомну Десятник Яну Вікторівну.

На яскраве свято завітали казкові герої, які із задоволенням привітали та подарували всім учням ключ від Країни знань.

З хвилюванням діти спостерігали за шкільним дзвоником, який дзвінко лунав на всю школу й сповіщав про початок нового навчального року. Першими пішли навчатись, звісно, першокласники, яким на порозі школи директор особисто вручила короваї та свої найщиріші вітання!

Розпочався навчальний рік першим уроком,на якому говорили про ті цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу.
Переглядів: 683 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz