MENU

Розклад гуртків

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ НА І-ІІ СЕМЕСТР 2020-2021 Н.Р.

Назва гуртка

Керівник

Каб. №

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Ансамбль народного танцю «Сяйво України»

Кіщенко А.М.

2

15.00 - 15.45

 

 

 

 

 

Ансамбль класичного  танцю

«Едельвейс»

Багрянцева  І.В.

2

 

 

15.00 - 15.45

 

 

 

Ансамбль сучасного спортивного танцю «Джамп»

Єременко О.О.

13

 

16.00 - 16.45

 

 

16.00 - 16.45

 

Оркестр народних інструментів

Макаров М.Є.

16

 

 

 

15.00 - 15.45

15.55 - 16.40

 

 

Народний художній колектив оркестр духових інструментів «Ватра»

Карандей С.О.

15

14.20 - 15.05

 

14.45 - 15.30

 

 

 

Сольного співу «Талісман»

Галенко О.В.

36

 

 

16.00 - 16.45

 

 

 

«Лабіринти математики»

Левченко О.Є.

43

 

 

 

 

 

9.45 - 10.30

Гурток інформатики та програмування

Рябоконь В.І.

27

 

 

 

15.05 - 15.45

 

 

Образотворчого мистецтва «Яскраві барви»

Єрьоміна К.І.

55

 

 

 

 

14.00 - 14.45

 

Військово-патріотичний «Основи військової підготовки»

Сакевич В.І.

37

17.00 - 17.45

 

16.10 - 16.55

 

17.00 - 17.45

 

Військово-патріотичний «Майбутній воїн»

Сакевич В.І.

37

 

17.00 - 17.45

 

17.00 - 17.45

17.50 - 18.35

 

Військово-патріотичний «Джура»

Сакевич В.І.

37

17.50 - 18.35

 

17.00 - 17.45

 

 

 

Ансамбль бального танцю «Магнолія»

Редченко С.М.

спортзал

15.10 - 15.55

 

 

 

 

 

Театральний гурток «ТАМ»

Головчак Л.О.

5

 

 

 

14.05 - 14.50

 

 

Театр костюму «Браво»

Ткаченко О.Ю.

30

 

15.30 - 16.15

 

15.30 - 16.15

 

 

Крос-фіт

Майборода Д.О.

спортзал

 

15.40 - 16.25

 

 

 

 

Гурток «Дивослово»

Климова Ю.В.

40

 

 

 

 

14.45 - 15.30

15.35 - 16.00

 

«Юний журналіст»

Токаренко О.І.

44

 

 

 

 

14.45 - 15.30

15.35 - 16.00

 

Ляльковий театр

 Медведь Н.М.

22

 

 

 

13.00 - 13.45

 

 

Євроклуб «Молодь України»

Абрамян М.О.

39

 

 

 

14.45 - 15.30

 

 

Гурток інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

Жидких О.А.

бібліотека

 

 

 

 

 

 

Гурток з математики «Ерудит»

Гозян Т.П.

54

 

 

 

 

14.45 - 15.30

 

Гурток з історії «Олімп»

Кучерук С.І.

55

15.10 - 15.55

 

 

15.10 - 15.55

 

 

Хостинг від uCoz