MENU

Новини ММАК

31.08.2018

Шановні студенти, викладачі, батьки!

Прийміть щирі привітання з святом Першого вересня!

Нехай цей навчальний рік виправдає надії і сподівання кожного з учасників освітнього процесу нашого коледжу.

Чекаємо студентів І курсу на святкову лінійку до Академії дитячої творчості за адресою: вул. Олійника, 36.

Зустріч у фойє І поверху академії о 7.45. Початок лінійки о 8.00

Всіх студентів чекаємо на заняття відповідно до розкладу занять за адресою вул. М. Василевського, 55Б14.08.2018

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
кандидата на посаду директора
Миколаївського муніципального
академічного коледжу
Булатової Людмили Георгіївни

Коротко про себе. 47 років. Викладач вищої категорії, викладач-методист зі дисципліни «Математика», «Інформатика», загальний педагогічний стаж — 23 роки. Свій трудовий шлях після закінчення Миколаївського державного педагогічного інституту розпочала 1993 р. у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 м. Миколаєва на посаді вчителя. З 2004 по 2007 роки очолювала методичну роботу серед викладачів міста та області. З 2007 по 2010 рік працювала на державній службі в управління освіти і науки Миколаївської державної обласної адміністрації. З 2010 по 2016 рік прийнята на посаду методиста Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій. З 2016 року працюю на посаді в.о. директора Миколаївського муніципального академічного коледжу. Домашня адреса: 54028, м. Миколаїв, вул.. Космонавтів, 77А, кв. 78, дом. тел. 0512 23-75-15.

Новий Закон України «Про вищу освіту» передбачає докорінні зміни в діяльності коледжу. Програма, що пропонується до вашого розгляду, розкриває моє бачення подальшого розвитку нашого коледжу. ЇЇ реалізація, безумовно, не можлива без участі всіх його педпрацівників, співробітників та студентів.

Відразу ж хочу зауважити, що сьогодні, відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту», коледж має невизначений статус: статус навчального закладу професійної освіти чи статус вищого навчального закладу? Яким стане коледж у майбутньому – залежить від нас. Якщо ми опустимо руки і будемо вичікувати, то ризикуємо з часом перетворитися на професійний навчальний заклад.

Стратегічним курсом у моїй роботі буде поглиблення і закріплення позитивних результатів діяльності коледжу.

Прогнозованість результатів, прозорість рішень, відповідальність за доручену справу – ось що має визначати стиль нашої спільної роботи.

Вважаю першочерговим і основним – це удосконалення якості підготовки студентів та необхідність розширення і зростання коледжу. Це головний критерій оцінки діяльності будь-якого навчального закладу.

Організовувати обговорювання важливих питань діяльності коледжу на педагогічній раді коледжу і приймати рішення.

Управлінська діяльність

- Створення єдиної інформаційної системи, яка б охоплювала всі сторони роботи коледжу на базі безпаперових технологій та автоматизованої системи управління навчальним процесом.

- Звітувати перед колективом про виконання поставлених задач.

- Підвищити престиж голів циклових комісій, розширити їх повноваження і відповідальність.

- Для комфортної роботи викладачів і підвищення рівня знань студентів планую зробити декілька мультимедійних аудиторій зі стаціонарно закріпленими мультимедійними проекторами.

- Створити комфортні умови для роботи викладачів, для підготовки методичного забезпечення дисциплін з метою отримати більшу ефективність і якість роботи. Для цього окремо буде відведена оргтехніка. - Запровадити систему економічного стимулювання педагогічних працівників за систематичні публікації у різноманітних виданнях.

- Створення умов для наукової діяльності викладачів, адже кількість науково-педагогічного персоналу значно підвищує рейтинг навчального закладу.

Міжнародна співпраця передбачає підвищення ефективності навчальної діяльності за рахунок упровадження передового світового досвіду.

Для досягнення цієї мети потрібно:

• Перегляд Концепції розвитку навчального закладу до 2020року
- Розвиток старих та пошук нових партнерських відносин з провідними ВНЗ, організаціями України та Європи.
- Сприяти можливості стажування викладачів коледжу за кордоном та запрошення для майстер-класів нових педагогів.

Соціально-економічна діяльність

Розширити джерела надходження позабюджетних коштів, використовуючи дозволені для ВНЗ види економічної діяльності.

- Облаштування буфету згідно саніторно-гігієнічних вимог (проведення води та каналізації для миття посуду, встановлення водонагрівача, тощо).

- Обов’язкова звітність дирекції про використання коштів (конкретні види робіт, звідки залучені кошти, чому саме стільки коштує та чи інша виконана робота)

Господарський сектор

В цьому виді діяльності є чимало проблем які потребують негайного фахового вирішення

- Оновлення санітарних вузлів корпусу по вул. М. Василевського, 55-Б.

- Оснащення аудиторії для практичного навчання з дисциплін «Ліплення» та «Профмайстерність (дерево)».

- Налагодження буфетного харчування студентів та викладачів у корпусі по вул. М. Василевського, 55-Б.

- Покращення санітарно-гігієнічних умов праці технічного персоналу.

- Енергозбереження та економія тепла в (заміна вікон, профілактичні заходи по ремонту системи опалення, водозабезпечення, робота по вивченню питання альтернативного опалення корпусу).

- Вирішення питання економічного використання площ підсобних приміщень

- Безпека студентів та викладачів коледжу (встановлення відеоконтролю на вахті, чіткий та зрозумілий пропускний режим)

- Інвентаризація підсобних та складських приміщень навчального закладу

- Виховання в студентів свідомості європейського громадянина (встановлення смітників сортування сміття за матеріалами – скло, папір, пластик, інші побутові відходи)

Профорієнтаційна робота

Трансформація профорієнтаційної роботи з урахуванням сучасних умов: розширення рекламної діяльності в соціальних мережах; охоплення більшого контингенту абітурієнтів за допомогою інформаційних технологій.

• Реклама навчального закладу (зокрема тісна співпраця з випускниками коледжу).
• Проведення майстер-класів та навчальних семінарів роботодавцями для студентів і викладачів.
• Залучення до дієвої співпраці Спілки народних майстрів, Національної спілки художників України, спілки ковалів України, інших спілок та мистецьких об’єднань.
• Налагодження та відновлення дієвих контактів з роботодавцями та ВНЗ.

Виставкова діяльність

- Створення електронного каталогу дипломних робіт

- Висвітлення виставкової діяльності на сайті коледжу та засобах масової інформації

- Взагалі інформація на сайті повинна обновлюватися мінімум 1 раз на тиждень, адже один із найпотужніших засобів рекламної діяльності навчального закладу є сайт – інформаційний ресурс швидкої дії

- Кращі роботи навчальних досягнень експонувати в художніх музеях та виставкових залах України

Напрям по роботі зі студентами

Студенти є рівноправним учасниками навчально-виховного процесу. Від активної та неформальної їх участі в розбудові навчального закладу залежить успіх нашої роботи, тому ми маємо забезпечити необхідні умови для цього.

Першочерговими завданнями в цьому напрямі є:

- Сприяти активізації студентського самоврядування та розвитку студентської самодіяльності.

- Участь студентів в роботі Малої академії наук зі своїми дослідницькими роботами та захист дослідницьких робіт

- Встановити номінацію серед студентів коледжу «Мистецький виріб року»

- Зв’язок з громадами, щоб студенти виконували практику практично. Студенти відчувають свою місію митця і звичайно фінансову винагороду.

- Практики-експедиції - пошуки аналогів – по всіх видах мистецтва

- Створення електронного банку даних про випускників за всіма спеціальностями на сайті коледжу.

- Удосконалення сайту коледжу, за допомогою якого втілити сучасні інформаційні технології та обговорювати всі проблеми в живому режимі.

- Вивчати професійні проблеми випускників

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Вами, при Вашій підтримці готова працювати директором Миколаївського муніципального академічного коледжу, тому що знаю про здобутки і проблеми нашого навчального закладу та маю певний досвід їх вирішення. При виконанні своїх обов’язків буду керуватися закономи України, наказами та іншими нормативними актами Міністерства освіти і науки України та власною совістю. Свою діяльність на посаді директора спрямовуватиму на те, щоб коледж був тим середовищем, у якому б добре та комфортно працювалося працівникам. Примноження традицій та здобутків нашого навчального закладу, створення і забезпечення належних умов життя, праці і навчання, соціального та економічного захисту — це те, над чим я готова працювати, якщо Ви виявите мені свою довіру.

Завжди шаную, розумію і ціную людей. За такими принципами працюю і буду працювати. Не шкодуватиму сил, знань і здоров’я, щоб виконати взяті на себе зобов’язання. Всі заходи та діяльність директора відбуватимуться в тісній співпраці з радою трудового колективу, методичною радою коледжу, студентським активом прозоро, доцільно, взаємовигідно, з націленністю на кінцевий результат.

Це моя чітка життєва позиція, моральний обов’язок.

11.06.2018

Конкурс на зайняття посади директора

«Управління освіти Миколаївської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади директора Миколаївського муніципального академічного коледжу.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі; особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3x4 сантиметри; автобіографію; копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання (за наявності); довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., №39, ст. 1656); копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки; довідку про наявність або відсутність судимості; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи надсилати на адресу: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 3, відділ кадрів управління освіти Миколаївської міської ради

Дата проведення виборів – 16 серпня 2018 року.

Телефон для довідок: 37 53 10»
3.05.2018

"Результати вибору проектів підручників для здобуття повної загальної середньої освіти у ММАК"

24.11.2017

17 листопада, в Міжнародний день студентів, в Миколаївському академічному художньому російською драматичному театрі пройшла урочиста церемонія вручення стипендій Миколаївського міського голови та міської ради для талановитих студентів. У заході взяли участь віце-мер Євген Шевченко, депутати міської ради. Цього року стипендії призначено 70 талановитим студентам. Відзначимо, що студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів надали 15 і 18 стипендій відповідно. У цілому молодим людям з міського бюджету виплатять майже 226 тис. грн. Серед талановитої молоді, яку відзначено стипендією міського голови та міської ради наші студенти 4 курсу Боркіна Олександра (403-АМ) та Берест Діана (403-ДПМ)

Вітаємо їх та зичимо невтомної енергії та креативних ідей для подальшого процвітання у професійній діяльності та на благо нашої України. (за матеріалами сайта Миколаївської міської ради)

21.11.2017

16 листопада 2017 року в коледжі відбувся захід "Мовний код української нації" для студентів та викладачів. Дякуємо викладачам МОІППО, які провели для нас цей захід та ще раз показали, що наша "Українська мова" є наймальовничишою й наймилозвучнішою!

17 листопада 2017 року. Вітаємо в стінах коледжу викладачів, що проходять курси підвищення кваліфікації в МОІППО за напрямом художньо-естетичного виховання (керівники гуртів сценічних мистецтв: музики, вокалу, тенцю, театру). Викладачі коледжу гостинно зустрічають на заняттях де діляться власним педагогічним досвідом та майстерністю з фахових дисциплін.

17 листопада 2017 року. Цей день був такий насичений подіями! І на останок, ввечорі, концерт «Proдвижение» з участю нашого студента, нашої гордості - Мавлонова Каріма. Вітаємого його усім студентсько-викладацьким колективом з 1 місцем!!! З перемогою тебе Каріме! Ти найкращій!!!

18 листопада 2017 року відбувся другий тур обласної олімпіади з дизайну. Перемогу здобули Берест Д. та Кучма К. які посіли перше місце. Серед переможців і Сухіна Д. Усі вони студенти 4-го курсу спеціальності "Декоративно-прикладне мистецтво". Студентка Максимова Д. стала призером олімпіади ввійшовши в 20-ку кращих. Найкращі вітання викладачам художніх дисциплін Іваницькому А.В., Гільовій Р.В., Купцовій Т.М., Гурьєвій Ю.В., Шевченко Т.В., Фроловій Н.В. (кафедра художніх дисциплін), які готують конкурентноспроможних фахівців.!!!

21 листопада 2017 року студенти коледжу взяли участь у мітингу вшанування пам’яті борців за свободу та незалежність нашої України та покладанні квітів до меморіалу Небесної сотні
06.09.2016

Управління освіти Миколаївської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади директора Миколаївського муніципального академічного коледжу.
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють украї-нською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на поса-дах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.
Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі; особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3x4 сантиметри; автобіографію; копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання (за наявності); довідку про проходження попереднього (періоди-чного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіцій-ний вісник України, 2000 р., №39, ст. 1656); копію паспорта, засвідчену претен-дентом; копію трудової книжки; довідку про наявність або відсутність судимос-ті; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопо-рушення; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бу-ти засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.
Документи надсилати на адресу: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 3, відділ кадрів управління освіти Миколаївської міської ради
Телефон для довідок: 37 53 10

Адміністрація коледжу05.08.2016


11.07.2016


Телефони «гарячих ліній»

Міністерства освіти і науки
Стаціонарний номер: (044)-481-32-15.
Мобільний номер: 068-951-25-13.

Департаменту освіти і науки облдержадміністрації:

37 94 77 – заступник директора департаменту-начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації Каськова Ганна Леонідівна;

37 92 99, 37 94 95 – відділ науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
24.02.2016

23 лютого студенти ММАК заявили про себе на все місто Миколаїв, презентувавши свої талантами учасникам і гостям регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України».

Талановита майстриня з IV курсу спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Білик Катерина провела майстер-клас із розпису яєць – Великдень вже не за горами. Нашвидкуруч виготовлені писанки своєю вразили ювелірною філігранною роботою. На такий талант чекає велике майбутнє.

Ніжна, тендітна, чарівна студентка ІІ курсу спеціальності «Акторське мистецтво» Ангеліна Ковтун представила свою громадську діяльність, таланти й загалом багатогранність особистості власне в конкурсі з-поміж представників інших ВНЗ Миколаєва. Найбільше схвальних відгуків і бурхливих овацій отримав чуттєвий контемп, який Ангеліна майстерно виконала, незважаючи на нещодавню травму.

Наша головна перемога в цьому конкурсі – командна участь. Дякую групі підтримці, до якої увійшли студенти всіх курсів, творчій креативній команді зі створення відеоматеріалів для участі в конкурсі – Сичовій Лоліті, Боркіній Олександрій, Піддубняку Олексію.

Разом ми зможемо підкорити ще багато творчих вершин!26.06.2016
24.02.2016

23 лютого студенти ММАК заявили про себе на все місто Миколаїв, презентувавши свої талантами учасникам і гостям регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України».

Талановита майстриня з IV курсу спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Білик Катерина провела майстер-клас із розпису яєць – Великдень вже не за горами. Нашвидкуруч виготовлені писанки своєю вразили ювелірною філігранною роботою. На такий талант чекає велике майбутнє.

Ніжна, тендітна, чарівна студентка ІІ курсу спеціальності «Акторське мистецтво» Ангеліна Ковтун представила свою громадську діяльність, таланти й загалом багатогранність особистості власне в конкурсі з-поміж представників інших ВНЗ Миколаєва. Найбільше схвальних відгуків і бурхливих овацій отримав чуттєвий контемп, який Ангеліна майстерно виконала, незважаючи на нещодавню травму.

Наша головна перемога в цьому конкурсі – командна участь. Дякую групі підтримці, до якої увійшли студенти всіх курсів, творчій креативній команді зі створення відеоматеріалів для участі в конкурсі – Сичовій Лоліті, Боркіній Олександрій, Піддубняку Олексію.

Разом ми зможемо підкорити ще багато творчих вершин!25.01.2016

25 січня 2016 року на базі Миколаївського Академічного художнього російського драматичного театру відбувся перегляд дипломних спектаклів перших випускників Миколаївського муніципального академічного коледжу, які впродовж трьох з половиною років ретельно опановували спеціальність «Акторське мистецтво».

Державній екзаменаційній комісії було представлено три різножанрові постановки: «Вісім жінок, що кохають» (Робер Тома), «Що сталося в зоопарку?» (Едвард Олбі), «Бурхливі дні Гарунського» (Леонід Зорін).

Під керівництвом режисера курсу, актора вищої категорії МАХРДТ Руслана Коваля студентам вдалося майстерно перевтілитися в різні за характерами образи:

учасників французької детективної історії, які, підозрюючи одна одну в убивстві, розкривають свої пороки («Вісім жінок, що кохають»: Банщиков Вадим, Горностаєва Поліна, Григорян Крістіна, Гришак Ірина, Левченко Ірина, Покидько Марія, Судець Анастасія, Томас Анастасія, Шпилєва Юлія);
одинокої в багатомільйонному американському місті людини, що намагається вийти за межі зоопарку, на який перетворився соціум мегаполісу («Що сталося в зоопарку?»: Глєбов Владислав і Стоянов Олексій);
людей, заклопотаних буденщиною, сповненою комедійних ситуацій («Бурхливі дні Гарунського»: Глєбов Владислав, Горностаєва Поліна, Гришак Ірина, Нагорна Марія, Покидько Марія, Степанова Аліна, Стоянов Олексій, Судець Анастасія, Шпилєва Юлія).

Усі молоді актори мужньо витримали непросте випробування, адже три спектаклі поспіль – завдання складне й для професіоналів. Отож кожен із них отримав позитивні оцінки й схвальні відгуки від вимогливих екзаменаторів.

Попереду нові цікаві ролі, нові емоції на професійній сцені!
23.02.2016

Миколаївський муніципальний академічний коледж запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 9 квітня 2016 року о 10:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Маршала Василевського, 55-Б.

У програмі заходу:

 • Виставка творчих робіт студентів та викладачів.
 • Зустріч з адміністрацією коледжу та викладацьким складом.
 • Майстер – класи у майстернях коледжу.25.01.2016

25 січня 2016 року на базі Миколаївського Академічного художнього російського драматичного театру відбувся перегляд дипломних спектаклів перших випускників Миколаївського муніципального академічного коледжу, які впродовж трьох з половиною років ретельно опановували спеціальність «Акторське мистецтво».

Державній екзаменаційній комісії було представлено три різножанрові постановки: «Вісім жінок, що кохають» (Робер Тома), «Що сталося в зоопарку?» (Едвард Олбі), «Бурхливі дні Гарунського» (Леонід Зорін).

Під керівництвом режисера курсу, актора вищої категорії МАХРДТ Руслана Коваля студентам вдалося майстерно перевтілитися в різні за характерами образи:

учасників французької детективної історії, які, підозрюючи одна одну в убивстві, розкривають свої пороки («Вісім жінок, що кохають»: Банщиков Вадим, Горностаєва Поліна, Григорян Крістіна, Гришак Ірина, Левченко Ірина, Покидько Марія, Судець Анастасія, Томас Анастасія, Шпилєва Юлія);
одинокої в багатомільйонному американському місті людини, що намагається вийти за межі зоопарку, на який перетворився соціум мегаполісу («Що сталося в зоопарку?»: Глєбов Владислав і Стоянов Олексій);
людей, заклопотаних буденщиною, сповненою комедійних ситуацій («Бурхливі дні Гарунського»: Глєбов Владислав, Горностаєва Поліна, Гришак Ірина, Нагорна Марія, Покидько Марія, Степанова Аліна, Стоянов Олексій, Судець Анастасія, Шпилєва Юлія).

Усі молоді актори мужньо витримали непросте випробування, адже три спектаклі поспіль – завдання складне й для професіоналів. Отож кожен із них отримав позитивні оцінки й схвальні відгуки від вимогливих екзаменаторів.

Попереду нові цікаві ролі, нові емоції на професійній сцені!
28.04.2015

24 квітня 2015 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся З’їзд вищих навчальних закладів України комунальної форми власності за участю Заступника Міністра освіти і науки України Гевка Андрія Євгеновича.

З’їзд було проведено з метою обрання члена Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від вищих навчальних закладів України комунальної форми власності.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту» має бути сформоване з представників вищих навчальних закладів України, національних академій наук, організацій студентського самоврядування та роботодавців і діяти незалежно від органів виконавчої влади, керуючись виключно нормами Закону. До повноважень агентства віднесено багато важливих питань, які стосуються змісту та якості вищої освіти: ліцензійна експертиза, акредитація незалежних установ оцінювання та забезпечення якості вищої освіти, розроблення вимог до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають науковий ступінь тощо. Багато завдань Національному агентству доведеться виконувати вперше в Україні, запроваджуючи європейський досвід.

Із 6 кандидатів у члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, кожен із яких представив себе особисто та розповів про свої професійні досягнення, до ІІ туру голосування пройшло 2 – Віннікова Наталія Миколаївна, вчений секретар Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук, доцент; Рижковський Володимир Олегович, завідувач навчально-методичною лабораторією Рівненського державного базового медичного коледжу, кандидат медичних наук, доцент.

Після повторного голосування та підрахунку голосів Рижковського В.О. обрано до Національного агентства із забезпечення якості освіти від вищих навчальних закладів України комунальної форми власності!22.12.2014

Щиро вітаємо Івасенко Людмилу, студентку ІІ курсу ММАК, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді iм. Тараса Шевченка


30.12.2013

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 р. № 784 пільговий проїзд з 01.07.2014 року буде оформлятись в разі, коли статус студента підтверджується даними, що містяться у Єдиній державній електронній базі з питань освіти. До вказаного терміну триватиме дослідна експлуатація системи перевірки даних.
У разі подальших випадків немотивованих відмов у продажу залізничних квитків студентам просимо повідомляти секретарю.


25.12.2013

З 10 по 19 грудня 2013 року Миколаївський муніципальний академічний коледж брав участь у благодійній акції «Святий Миколай у кожному серці». Студенти коледжу відвідали Миколаївську спеціальну школу – інтернат №3, що знаходиться за адресою вул. Котельна 117. Загальна кількість студентів, що взяли участь в акції - 64 особи.
Спільними зусиллями студентів було зібрано коштів у сумі 700 грн. На ці гроші було придбано канцтовари та солодощі для учнів 1-4 класів школи-інтернат №3.
Акцію було проведено в два етапи. У першому етапі взяли участь студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» які разом з дітлахами малювали новорічні побажання та проводили майстер-класи «Новорічні прикраси своїми руками».
Після закінчення майстер-класів студенти пригощали дітей кексами, які приготувала для них студентка Каракай Алла.
На другому етапі студенти спеціальності «Акторське мистецтво» провели новорічний концерт з розважальною програмою під час якого вихованці школи – інтернату отримали подарунки від Святого Миколая.
12.08.2013

12.03.2012

До уваги випускників 2013!
Миколаївський муніципальний академічний коледж
Запрошує на
День відкритих дверей
6 квітня 2013 р. о 1000

Адреса: м. Миколаїв, вул. Олійника, 36
Довідки за телефоном: (0512) 22-13-2912.03.2013

Миколаївський муніципальний академічний коледж оголошує набір студентів
на 2013 – 2014 навчальний рік

Коледж є державним навчальним закладом І рівня акредитації, який здійснює навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти за такими спеціальностями:

 • «Акторське мистецтво»
  Термін навчання - 3 роки 5 місяців
 • «Декоративно – прикладне мистецтво»
  Термін навчання - 3 роки 10 місяців

Денна форма навчання

На бюджетній основі (безкоштовно) з щомісячною виплатою стипендії

В коледжі також здійснюється набір студентів на базі повної загальної середньої освіти, які зараховуються на другий курс на вільні місця.


Вступні екзамени: українська мова (диктант), творчі конкурси

ДО ЗАЯВИ ДОДАЮТЬСЯ:

 • Документ про освіту
 • Медична довідка (форма №086-о), довідка про щеплення
 • Фотокартка розміром 3х4 – 6 шт.
 • Ідентифікаційний номер
 • Свідоцтво про народження або паспорт (ксерокопія)
 • Документ про пільги (інвалідам, сиротам, постраждалим від аварії на ЧАЕС)
 • Папка – скоросшивач «Особова справа»
 • Приписне свідоцтво або військовий квиток (ксерокопія)

з 1 липня по 20 липня 2013 року прийом заяв на навчання
з 21 липня по 31 липня 2013 року вступні екзамени
1 серпня 2013 року отримання рейтингового списку

Адреса: вул. Олійника, 36 м. Миколаїв, 54034, Україна
Тел./факс: (0512) 22-13-29
e-mail:
mmak_adt@i.ua
http://artacademy.mk.ua/index/novini_mmak/0-38

Ліцензія Серія АД №03465419.11.2012


ПРЕС-РЕЛІЗ
СВЯТА СТУДЕНТІВ «сММАКуем студенческую жизнь»

16 листопада 2012 року у приміщенні Миколаївського міського будинку учителя відбулася посвята у студенти ПЕРШОГО набору Миколаївського муніципального академічного коледжу


Миколаївський муніципальний академічний коледж відкрито у 2012 році. Коледж сьогодні здійснює навчання 40 студентів за двома спеціальностями: «Акторське мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».
16 листопада відбулася урочиста подія – посвята першокурсників у студенти коледжу. В програмі заходу глядачі побачили сценки із студентського життя, відеоролики про два місяці навчання, жартівливі екзамени, і нарешті,…. після з’їденого пуду солі та горщика студентської каші, студенти коледжу проголосили клятву студента та отримали з рук директора коледжу Ганни Дмитрівни Матвєєвої студентські квит

Хостинг від uCoz