MENU

Графік співбесіди

До уваги батьків майбутніх першокласників!

1.Вступ до МСШ «Академія дитячої творчості» відбувається за результатами конкурсного випробування.
2.За школою не закріплена територія обслуговування (мікрорайон).
3.Гарантоване отримання освіти з 1 класу, яке закріплене законодавством, надає школа мікрорайону, де проживає Ваша родина (якщо за результатами співбесіди дитина не зараховується до МСШ «Академія дитячої творчості»).
4.Співбесіда з учнями проводиться з 3 червня по 11 червня за графіком. Співбесіда з одним учнем триває не більше 30 хвилин у присутності батьків або осіб, які їх замінюють (опікуни).
5.Результати співбесіди будуть оголошені 14 червня о 09:00.
6.Батьківські збори 15 червня о17:00.
7.На співбесіду необхідно принести:
-копію свідоцтва про народження дитини
-ручку
-простий олівець
-кольорові олівці (6 шт.)
-папір ( 5 аркушів розміром А-4)
-2 файла А4
8.Співбесіда проводиться з дотриманням карантинних заходів COVID-19.
Обов’язково наявність масок у дітей і батьків.
9.У разі виникнення питань щодо графіку співбесіди, телефонуйте за номером: 066 271 8767 – Вербицька Світлана Миколаївна, 066 418 9349 – Галкович Ірина Вікторівна.

3 червня (четвер)

Кабінет № 8

13.00.

Погулич Назар Ярославович

13.30.

Ромашкан Поліна Олександрівна

14.00.

Кошева Валерія Костянтинівна

14.30.

Думашев Тимофій

15.00.

Шойман Милана Олександрівна

15.30.

Шубович Максим Станіславович

16.00.

Скачков Роман Олегович

16.30.

Ластовецька Єлизавета Іванівна



4 червня (п’ятниця)

Кабінет № 8

8.30.

Братченко Аріна Вікторівна

13.00.

Газарян Кристина Маратовна

9.00.

Бузник Софія Олексіївна

13.30.

Гарбуз Тимур Сергеевич

9.30.

Бущак Дарья Сергеевна

14.00.

Глубоченко Дар’я Максимівна

10.00.

Варакін Семен Олександрович

14.30.

Голубенко Єва Данилівна

10.30.

Велика Аріна Костянтинівна

15.00.

Рамков Артем Станіславович

11.00.

Войськовий Олександр Павлович

15.30.

Горшеньов Дмитро Олександрович

11.30.

Данченко Дарина Валерійовна

16.00.

Гуцелюк Мария Сергеевна

12.00.

Вороніч Єсенія Сергіївна

16.30.

Давидюк Микола Павлович


7 червня (понеділок)

Кабінет № 6

8.30.

Арнаутова Каролина Евгеньевна

13.00.

Левковський Артем Андрійович

9.00.

Балакіна Дарина Олександрівна

13.30.

Лещина Кіріл Дмитрович

9.30.

Басс Ерік Владиславович

14.00.

Манжалій Єва Михайлівна

10.00.

Войтюк Злата Костянтинівна

14.30.

Качковський Даніїл Андрійович

10.30.

Галутва Поліна Сергіївна

15. 00.

Костюк Даримир Юрійович

11.00.

Долгіх Уляна Артемівна

15.30.

Козаченко Олександр Валентинович

11.30.

Зарін Артем Олексійович

16.00.

Корнієнко Матвій Євгенович

12.00.

Кисса Тетяна Іванівна

16.30.

Зеленюк Владислав Олегович


7 червня (понеділок)

Кабінет № 8

8.30.

Комісарова Валентина Юріївна

13.00.

Середа Михайло Костянтинович

9.00.

Побережець Ксенія Володимирівна

13.30.

Постригань Злата Ярославівна

9.30.

Літвінов Тимур Володимирович

14.00.

Поцелуєнко Федір Дмитрович

10.00.

Пастушенко Соломія Володимирівна

14.30.

Проців Мелана Андріївна

10.30.

Гаджиєва Аміна

15.00.

Рудякова Анастасія Олегівна

11.00.

Ганжул Артем Євгенович

15.30.

Руснак Мілана Анжиківна

11.30.

Драненко Вікторія Олексвндрівна

16.00.

Санько Вікторія Олександрівна

12.00.

Юдина Дарья

16.30.

Фоміна Уляна Юріївна


8 червня (вівторок)

Кабінет № 6

8.30.

Полевой Богдан Антонович

13.00.

П'ятикоп Катерина Андріївна

9.00.

Роговська Вiталiна Олександрiвна

13.30.

Голятова Марія Миколаївна

9.30.

Толмачова Міра Олександрівна

14.00.

Рибачук Микита Сергійович

10.00.

Ткаченко Надія Дмитрівна

14.30.

Рокожиця Софія Олександрівна

10.30.

Кравченко Сергій Федорович

15. 00.

Гусаченко Софія

11.00.

Яковець Вікторія Сергіївна

15.30.

Косенчук Олександр Вадимович

11.30.

Ярмолович Діана Ігорівна

16.00.

Міляєв Нікіта Володимирович

12.00.

Ярош Роман Вікторович

16.30.

Філевський Михайло Денисович


8 червня (вівторок)

Кабінет № 8

8.30.

Дар'єва Богдана Вікторівна

13.00.

Заболотня Марія Ігорівна

9.00.

Димчук Катерина Дмитрівна

13.30.

Загороднюк Илья Сергеевич

9.30.

Ейвазова Жасмін Амірсултанівна

14.00.

Зиміна Кіра Олексіївна

10.00.

Проскура Дмитро Дмитрович

14.30.

Іовлєва Кіра Дмитрівна

10.30.

Ісупова Надія

15.00.

Іонеску Матвій Максимович

11.00.

Жугда Анна Олександрівна

15.30.

Дімітрієв Артем Сергійович

11.30.

Жукова Анна Алексеевна

16.00.

Дюмін Тихон Миколайович

12.00.

Журавель Олександра Леонідівна

16.30.

Кіршова Кіра Костянтинівна


9 червня (середа)

Кабінет № 6

8.30.

Абрамова Марія Андріївна

13.00.

Бойчук Андрій Віталійович

9.00.

Алієва Аліса Русланівна

13.30.

Баранівський Михайло Євгенович

9.30.

Андрєєв Данііл Сергійович

14.00.

Барська Таїсія Віталіївна

10.00.

Андрєєва Олександра Григорівна

14.30.

Фіщина Євгенія Сергііївна

10.30.

Бондаренко Софія Віталіївна

15.00.

Браславський Дмитрiй Максимович

11.00.

Артеменко Владислава Олексіївна

15.30.

Башкіров Богдан Ігорович

11.30.

Бабаєв Максим Ігорович

16.00.

Безугла Катерина Вадимівна

12.00.

Бабенко Поліна Володимирівна

16.30.

Беляковська Поліна Віталіївна


9 червня (середа)

Кабінет № 8

8.30.

Клименко Варвара Олексіївна

13.00.

Кравченко Валерія Віталіївна

9.00.

Коваленко Олег Андрійович

13.30.

Крикунова Анна Олексіївна

9.30.

Конашенков Дмитрий Александрович

14.00.

Ксьонжик Ілля Андрійович

10.00.

Корнієнко Дар'я Андріївна

14.30.

Кужель Анастасiя Богданiвна

10.30.

Лук‘янченко Анна Миколаївна

15.00.

Кузі Тимур Андрійович

11.00.

Костіна Вероніка Євгенівна

15.30.

Курмаз Анастасiя Романiвна

11.30.

Костян Катерина Павлівна

16.00.

Лелет Кирил Олександрович

12.00.

Кочерко Гліб Олександрович

16.30.

Баряк Андрій Олександрович


10 червня (четвер)

Кабінет № 6

8.30.

Cкидан Поліна Сергіївна

13.00.

Терещенко Катерина Віталіївна

9.00.

Слабік Софія Костянтинівна

13.30.

Тернова Мілада Максимівна

9.30.

Слабіцький Володимир

14.00.

Тимошенко Катерина Ігорівна

10.00.

Слободяник Кіра Артемівна

14.30.

Тіторага Діана Сергіївна

10.30.

Ставніченко Микита Олександрович

15. 00.

Тульська Софія Едуардівна

11.00.

Сюткін Данііл Андрійович

15.30.

Успішна Мілєна Артурівна

11.30.

Тамара Поліна Сергіївна

16.00.

Щинова Анна Русланівна

12.00.

Танич Тимофій Михайлович

16.30.

Юскевич Матвій Артемович


10 червня (четвер)

Кабінет № 8

8.30.

Манєнкова Таїсія Романівна

13.00.

Михайлов Степан Михайлович

9.00.

Малиновський Костянтин Сергійович

13.30.

Новицький Матвій Віталійович

9.30.

Мацюк Мiлана Максимiвна

14.00.

Місаренко Павло Юрійович

10.00.

Маяцька Таiсiя Олександрiвна

14.30.

Моїсеєнко Мілєна Євгенівна

10.30.

Мельниченко Кіріл Валеріович

15.00.

Музика Кирил Вітальевич

11.00.

Мехеда Марія Ігорівна

15.30.

Мусаєва Мілєна Олександрівна

11.30.

Мизь Аліса Вікторівна

16.00.

Негрецька Єва Олексіївна

12.00.

Михайлова Каролiна Дмитрiвна

16.30.

Шульгач Вікторія Романівна


11 червня (п'ятниця)

Кабінет № 6

8.30.

Фріжикіна Зоряна Ігорівна

13.00.

Черноусан Дмитро Сергійович

9.00.

Хлівнюк Марія Олександрівна

13.30.

Чумаченко Михайло Львович

9.30.

Хмельна Лiдiя Юрiївна

14.00.

Шевченко Мілєна Дмитрівна

10.00.

Холопцева Доминика Денисовна

 

 

10.30.

Хорошев Віталій Вадимович

 

 

11.00.

Ченаш Поліна Максимівна

 

 

11.30.

Червак Ольга Миколаївна

 

 

12.00.

Череп Домiнiка Олександрiвна

 

 


11 червня (п'ятниця)

Кабінет № 8

8.30.

Новосад Ігор Денисович

13.00.

Перевалов Артем Денисович

9.00.

Новохатько Аліна Євгенівна

13.30.

Петрущенко Еліна Володимирівна

9.30.

Осадченко Ярослав Артемович

14.00.

Пліскунова Вероніка Олександрівна

10.00.

Осіпенко Семен Володимирович

 

 

10.30.

Осіпов Михайло Григорович

 

 

11.00.

Параконна Валерія Олексіївна

 

 

11.30.

Паренюк Поліна Олегівна

 

 

12.00.

Парчелли Андрей Владимирович

 

 




На співбесіду необхідно принести:
-копію свідоцтва про народження дитини
-ручку
-простий олівець
-кольорові олівці (6 шт.)
-папір (5 аркушів розміром А-4)
-2 файли

Співбесіда проводиться з дотриманням карантинних заходів COVID-19. Обов’язково наявність масок у дітей і батьків.

Хостинг від uCoz