MENU

Графік співбесіди

До уваги батьків майбутніх першокласників!

  1. Вступ до МСШ «Академія дитячої творчості» відбувається за результатами конкурсного випробування.
  2. За школою не закріплена територія обслуговування (мікрорайон).
  3. Гарантоване отримання освіти з 1 класу, яке закріплене законодавством, надає школа мікрорайону, де проживає Ваша родина (якщо за результатами співбесіди дитина не зараховується до МСШ «Академія дитячої творчості»).
  4. Співбесіда з учнями проводиться з 28 травня по 12 червня за графіком. Співбесіда з одним учнем триває не більше 30 хвилин у присутності батьків або осіб, які їх замінюють (опікуни).
  5. Результати співбесіди будуть оголошені 15 червня о 09:00.
  6. На співбесіду необхідно принести:
  7. - копію свідоцтва про народження дитини
    - ручку
    - простий олівець
    - кольорові олівці (6 шт.)
    - папір ( 5 аркушів розміром А-4)
    - файлова папка з 5 файлами

  8. Співбесіда проводиться з дотриманням карантинних заходів COVID-19.
    Обов’язково наявність масок у дітей і батьків.
  9. У разі виникнення питань щодо графіку співбесіди, телефонуйте за номером: 066 271 8767 – Вербицька Світлана Миколаївна, заступник директора з НВР; 066 418 9349 – Галкович Ірина Вікторівна.

Кабінет № 8
28 травня (четвер)

8.30.

Борисов Максим

13.00.

Бондаренко Михайло

9.00.

Аристова Дарина

13.30.

Андреєва Євгенія

9.30.

Бiдняк Андрiй

14.00.

Бригарчук Вікторія

10.00.

Білий Єгор

14.30.

Вiкторова Емма

10.30.

Басиста Дар я

15.00.

Верещак Кіра

11.00.

Бачу Полiна

15.30.

Бойко Кірілл

11.30.

Башлик Андрій

16.00.

Болдусєва Кіра

12.00.

Бондар Мирослава

16.30.

Уца Марія

29 травня (п’ятниця)

8.30.

Захаров Андрій

13.00.

Гайдучек Илья

9.00.

Власов Нікіта

13.30.

Галат Дарія

9.30.

Водецький Микита

14.00.

Ганзенко Амiна

10.00.

Водоладова Марія

14.30.

Ганущак Гліб

10.30.

Горшеньов Михайло

15.00.

Ганущак Єва

11.00.

Воробей Катерина

15.30.

Гафаров Мурад чингиз огли

11.30.

Господарик Святослав

16.00.

Гранкіна Кіра

12.00.

Гайдук Ніка

16.30.

Главатая Мирослава

1 червня (понеділок)
Кабінет № 6

8.30.

Миколайчик Катерина

13.00.

Глущенко Данило

9.00.

Рубльовський Роман

13.30.

Гавенко Єгор

9.30.

Бабаєв Артем

14.00.

Войковський Влас

10.00.

Бензар Олександра

14.30.

Влох Лідія

10.30.

Бершадський Тимофiй

15. 00.

Валуєва Софія

11.00.

Бєлашова Аріна

15.30.

Вишневський Владислав

11.30.

Бєца Аніта

16.00.

Василькова Марія

12.00.

Благорозумний Ілля

16.30.

Герасимець Ніколь

1 червня (понеділок)
Кабінет № 8

8.30.

Григор‘єва Олександра

13.00.

Дегтяр Демид

9.00.

Гуменюк Злата

13.30.

Жданова Віра

9.30.

Гончаренко Валерія

14.00.

Жукова Поліна

10.00.

Гончаренко Денис

14.30.

Дядюков Артем

10.30.

Замотаєва Марiя

15.00.

Дьячкова Ірина

11.00.

Гусак Соломія

15.30.

Діордієв Єгор

11.30.

Дацина Ольга

16.00.

Дьячковська Анна

12.00.

Дзюбак Тимур

16.30.

Захарова Наталія

Кабінет № 6
2 червня (вівторок)

8.30.

Гореславец Ева

13.00.

Залiщук Веронiка

9.00.

Голян-Преподобний Олександр

13.30.

Задорожний Ростислав

9.30.

Григораш Єва

14.00.

Калініченко Єлизавета

10.00.

Гулькевич Андрій

14.30.

Калініченко Катерина

10.30.

Гура Євгенія

15.00.

Іщенко Ігор

11.00.

Дорол Валерія

15.30.

Зозуля Ксенія

11.30.

Дейкун Аліна

16.00.

Каркач Еліна

12.00.

Джусенко Анастасія

16.30.

Мазуренко Вікторія

Кабінет № 8
2 червня (вівторок)

8.30.

Зейналов Октай

13.00.

Кучерява Софія

9.00.

Зеленюк Владислав

13.30.

Лисенко Уляна

9.30.

Зінченко Леонід

14.00.

Лехновська Кароліна

10.00.

Костоусова Єва

14.30.

Локтіонова Аліса

10.30.

Калістеров Денис

15.00.

Кравченко Максим

11.00.

Колобова Єлизавета

15.30.

Куніцин Артем

11.30.

Ковтунова Марія

16.00.

Кучеренко Ніколь

12.00.

Місюкова Єкатерина

16.30.

Зубкова Аліна

Кабінет № 6
3 червня (середа)

8.30.

Лютікова Олександра

13.00.

Онілова Анна

9.00.

Лєнь Анастасія

13.30.

Опришко Дар'я

9.30.

Ланіна Валерія

14.00.

Парфьонова Ксенія

10.00.

Лібкінд Веніамін

14.30.

Олару Тимур

10.30.

Малюта Иван

15.00.

Новицький Максим

 

 

15.30.

Наконечна Марія

12.00.

Михайленко Мілана

16.00.

Моченко Ева

12.30.

Михайлов Євген

16.30.

Мудрецова Ольга

Кабінет № 8
3 червня (середа)

8.30.

Кравчук Артем

13.00.

Козлов Ілля

9.00.

Картель Анастасія

13.30.

Кокоц Анна

9.30.

Кислюк Володимир

14.00.

Кравець Владислав

10.00.

Кіршова Кіра

14.30.

Кондратюк Максим

.

 

15.00.

Кузнецова Варвара

 

 

15.30.

Кузнецова Поліна

12.00.

Ключко Павел

16.00.

Косенчук Олександр

12.30.

Ковенєв Марк

16.30.

Костюк Варвара

Кабінет № 6
4 червня (четвер)

8.30.

Комарніцький Ярослав

13.00.

Попова Дарина

9.00.

Корець Валерія

13.30.

Портнова Єва

9.30.

Корнієнко Андрій

14.00.

Радчук Софія

10.00.

Косюк Анна-Марія

14.30.

Турков Роман

10.30.

Кочуріна Дар`я

15.00.

Федчук Алеся

11.00.

Пєлєван Кароліна

15.30.

Устич Каміла

11.30.

Пінчук Давид

16.00.

Субота Костянтин

12.00.

Полева Злата

16.30.

Ніконов Нікіта

Кабінет № 8
4 червня (четвер)

8.30.

Петренко Іван

13.00.

Меделян Максим

9.00.

Ніколаєва Діана

13.30.

Мелтонян Арiна

9.30.

Ничипорчук Данііл

14.00.

Миновський Павло

10.00.

Нікуліна Марія

14.30.

Магомедова Аріна

10.30.

Нагорна Маргарита

15.00.

Медвінський Макар

11.00.

Одерєєва Варвара

15.30.

Марченко Іван

11.30.

Ожерельєв Артем

16.00.

Матвєєва Анастасія

12.00.

Пільгуков Андрій

16.30.

Маріянчук Кіріл

Кабінет № 6
5 червня (п’ятниця)

8.30.

Шликова Марія

13.00.

Хитрук Світлана

9.00.

Цуркан Максим

13.30.

Хоффербер Майкл

9.30.

Чепеленко Валерія

14.00.

Цвигун Поліна

10.00.

Щербина Валерія

14.30.

Чипурдєєва Карина

10.30.

Щербіна Василіса

15.00.

Чорній Тихон

11.00.

Щербина Катерина

15.30.

Чорнобривець Данило

11.30.

Яришева Валерія

16.00.

Чуйков Гордій

12.00.

Юношева Адріана

16.30.

Штрахов Михайло

Кабінет № 8
5 червня (п’ятниця)

8.30.

Шевченко Майя

13.00.

Дубинчук Олександр

9.00.

Шидловська Діана

13.30.

Сазонова Стефанія

9.30.

Прокопов Iлля

14.00.

Сапожніков Максим

10.00.

Прокопов Владислав

14.30.

Сауленко Родіон

10.30.

Шмигулець Артур

15.00.

Серафимова Алеся

11.00.

Рибалка Марія

15.30.

Скачков Роман

11.30.

Ридванська Олександра

16.00.

Сміщук Владислав

12.00.

Ридзевський Михайло

16.30.

Снопкова Аріна

Кабінет № 8
9 червня (вівторок)

8.30.

Степанюк Артем

13.00.

Тонченко Артем

9.00.

Стовба Олег

13.30.

Топольськов Павло

9.30.

Шмаков Дарій

14.00.

Травіна Анастасія

10.00.

Танич Тимофiй

14.30.

Трінько Поліна

10.30.

Таранков Володимир

15.00.

Тумак Михайло

11.00.

Таточенко Вероніка

15.30.

Гукасян Неллі

11.30.

Тищук Катерина

16.00.

Шумовська Ольга

12.00.

Ткач Мілана

16.30.

Шустова Дар‘я

Кабінет № 8
10 червня (середа)

8.30.

Бабін Кирил

13.00.

Шакалiн Акiм

9.00.

Федорещенко Крістіна

13.30.

Шанда Анна

9.30.

Удовиченко Єва

14.00.

Шагай Єгор

10.00.

Фисунова Діана

14.30.

Шадська Наталія

10.30.

Філіппова Кіра

15.00.

Коваленко Аріна

11.00.

Бороденко Анастасія

15.30.

Коваленко Олег

11.30.

Бондар Уляна

16.00.

Черепанов Павло

12.00.

Шаферова Тетяна

16.30.

Погребняк Марія

Кабінет № 8
11 червня (четвер)

8.30.

Мірошников Артем

9.00.

Єретик Анна


На співбесіду необхідно принести:

- копію свідоцтва про народження дитини
- ручку
- простий олівець
- кольорові олівці (6 шт.)
- папір ( 5 аркушів розміром А-4)
- файлова папка з 5 файлами

Співбесіда проводиться з дотриманням карантинних заходів COVID-19.

Обов’язково наявність масок у дітей і батьків.

Хостинг від uCoz