MENU
НАША ГОРДІСТЬ - НАШІ УЧНІ
 

Позднякова Марина, учениця 11-А класу (2009-2010 н.р.) - неодноразовий презер ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської шкільної предметної олімпіади з історії.


Крапівницька Анна, учениця 11-А класу (2009-2010 н.р.) – 10 років займається бально-спортивними танцями, майстер спорту, лауреат танцювальних конкурсів у Польщі, Голландії та Франції.


Веселкіна Світлана, учениця 11-А класу (2009-2010 н.р.) - 8 років займається бально-спортивними танцями, кандидат у майстри спорту, лауреат міжрегіональних та міжнародних танцювальних конкурсів у Польщі, Голландії та Франції.

null

Привет! Меня зовут
Андрей Павлов, мне 17 лет.
Я учусь в необычной школе, она называется «Академия детского творчества». В школе, помимо обычных предметов, я изучаю ювелирное дело, резьбу по дереву, мировую художественную культуру, играю на саксофоне и гитаре. Играю в рок- группе.
Изучаю несколько иностранных языков: английский, немецкий, китайский. Несколько лет становлюсь призёром городских и областных олимпиад по немецкому языку. 
Хочу стать переводчиком и преподавателем китайского и английского языков.
Несколько раз, по программе меж школьного обмена, принимал сверстников из немецкого города Апольда, и гостил у них в Германии. 
Участвовал в детских творческих международных фестивалях. Лауреат и дипломант фестивалей «Московская весна-2009» и «Золота Лелека». Принимал участие в постановках школьных мюзиклов. Играл ведущие роли.
Выступал на городских концертах. Участвовал в шоу-программах николаевских ночных клубов. В свободное от учёбы время занимаюсь плаванием, фотографией, увлекаюсь дайвингом. В 2009 году совершил погружение на 20 м. 
Хочу стать переводчиком и преподавателем китайского и английского языков.


Юшина Юлія Ігорівна, народилася 20 вересня 1992 року. З 2000 року поступила до МСШ «АДТ», в 11-Б класі якої навчається на даний момент. Учениця має від природи дуже гарні вокальні здібності. 
Сольним співом почала займатися на уроках спеціалізації з п’ятого класу. Займається співом в академічній манері, виконує як класичний репертуар так і естрадний. Має схильність до виконання рок-репертуару. Багато творів вивчає самостійно поза програмою. За сім років навчання виявила старанність, наполегливість, зацікавленість, творчий підхід до вивчення предмету. Досягла високих результатів:

з десятого класу займається за програмою «Обдарована дитина»;

посіла ІІІ місце у районному конкурсі солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки» (жовтень, 2008);

неодноразово нагороджувалася грамотами за активну участь в концертній діяльності школи, за високі досягнення в вивченні предметів сценічних мистецтв , як переможниця в номінації «Золотий голос року (2008,2009)

лауреат Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (І місце – 2008, ІІІ місце – 2009)

- приймала участь в ХІІ обласному фестивалі мистецтв «Зірки Причорномор’я» (м. Миколаїв, 2009) 
приймала участь у відбірковому етапі ТВ-шоу «Україна має таланти» 

 


Савкун Вероніка Сергіївна народилася 26 лютого 1993 року. З 2000 року поступила до МСШ «АДТ», в 11-А класі якої навчається на даний момент. Учениця має від природи дуже гарні вокальні здібності. Вокалом почала займатися у шкільному вокальному ансамблі «Щебетушки» з дев’яти років. В ансамблевих творах виконувала сольні партії. У складі ансамблю приймала участь у конкурсах, шкільних та міських концертах: районний огляд самодіяльних колективів, обласний конкурс вокальних ансамблів «Мотив» (І місце). 
Сольним співом почала займатися на уроках спеціалізації з п’ятого класу. Займається співом в академічній манері, виконує як класичний репертуар так і естрадний. Багато творів вивчає самостійно поза програмою. За сім років навчання виявила старанність, наполегливість, зацікавленість, творчий підхід до вивчення предмету. Досягла високих результатів:

з восьмого класу займається за програмою «Обдарована дитина»;

посіла І місце у районному конкурсі солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки» (жовтень, 2006);

перемогла у районному етапі обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності навчальних закладів Ленінського району в номінації «солісти-вокалісти» (березень 2008)

перемогла в міському конкурсі юних талантів в номінації «Звонкая нотка» в межах акції «Талантливый ребенок под информационным патронатом детской библиотеки и ее партнеров» (1 червня 2004 року);

неодноразово нагороджувалася грамотами за активну участь в концертній діяльності школи, за високі досягнення в вивченні предметів сценічних мистецтв, як переможниця в номінації «Золотий голос року», за професійне виконання авторських пісень у проекті «Лабиринты Любви» (2005), як учасниця вокального ансамблю (2005, 2006, 2007, 2008)

null

лауреат Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (ІІІ місце – 2006, ІІ місце – 2009)

посіла ІІІ місце в ІІІ Всеукраїнському конкурсі солістів-вокалістів 

ім. Оксани Петрусенко (м. Херсон, 16-17 травня 2007 р.)

- посіла ІІІ місце в ХІІ обласному фестивалі мистецтв «Зірки Причорномор’я» (м. Миколаїв, 2009) 

Нагороджена грамотою за художній рівень репертуару як учасниця ХІІ обласного фестивалю мистецтв «Зірки Причорномор’я» (м. Миколаїв, 2009)
 
null

Пишеніна Ксенія

Хостинг від uCoz