MENU
Головна » Новини » Розклад роботи господарчо-розрахункових груп на 2017-2018 навчальний рік
Розклад роботи господарчо-розрахункових груп на 2017-2018 навчальний рік

«ЗАТВЕРДЖЕНО»
Директор Г.Д.Матвєєва
«06» листопада 2017р.

Розклад роботи господарчо-розрахункових груп
на 2017-2018 навчальний рік
( на листопад 2017)

Назва

День

Час

П.І.Б керівника

Дата початку занять

Малюнок та живопис І гр. (1-2 кл.)

вівторок

13.30-15.00

Єрьоміна К.І.

15.09.17

Малюнок та живопис І гр. (3-4 кл.)

середа

13.30-15.00

Віхорь О.М.

15.09.17

Театральний гурток «ТАМ» І гр.

вівторок

14.30-15.45

Головчак Л.О.

15.09.17

Театральний гурток «ТАМ» І гр.

понеділок

14.30-15.45

Головчак Л.О.

01.10.17

Хореографія «Нєпосєди»

вівторок

15.00-16.00

Кіщенко А.М.

15.09.17

Хореографія «Єдельвейс»

четвер

15.30-16.30

Багрянцева І.В.

15.09.17

Хореографія «Магнолія»

вівторок

15.00-16.00

Редченко С.М.

15.09.17

Хореографія «Джамп» 1-4 кл.

пон.\сер.

13.00-14.00

14.00-15.00

Єрьоменко О.О.

15.09.17

Хореографія «Джамп» 5-8 кл.

сер\п’ятн

15.00-16.00

16.00-17.00

Єрьоменко О.О.

15.09.17

Вокальний гурток

вівторок

15.00-16.00

Галенко О.В.

01.10.17

Підготовка до ЗНО (укр.мова) 9 кл.

субота

09.00-10.00

Юргенсон М.О.

01.10.17

Підготовка до ЗНО (математ.) 11кл.

субота

9.00-10.00

Гозян Т.П.

15.10.17

Підготовка до ЗНО (історія) 10 кл.

четвер

16.30-17.15

Кучерук С.І.

15.10.17

Підготовка до ЗНО (укр.мова)  11 кл.

субота

09.00-10.00

Климова Ю.В.

01.10.17

Англійська мова І гр.

субота

10.00-11.00

Олімпієв К.В.

15.09.17

Англійська мова ІІ гр.

субота

12.00-13.00

Новікова В.В.

15.09.17

Англійська мова ІІІ гр.

субота

11.00-12.00

Діденко Г.В.

01.10.17

Англійська мова ІV гр.

субота

10.00-11.00

Кузнєцова І.Д.

01.10.17

Німецька мова 6 кл.

четвер

15.30-16.15

Ворона Л.Г.

01.10.17

Німецька мова поч.кл.

вівторок

14.30-15.15

Ворона Л.Г.

01.10.17

Математичний гурток «Ерудит» 7 кл.

понеділок

16.00-16.45

Левченко О.Є.

01.10.17

Математичний гурток «Ерудит»  6 кл.

понеділок

15.00-15.45

Левченко О.Є.

01.10.17

Математичний гурток «Ерудит» І гр.9 кл.

четвер

16.00-16.45

Левченко О.Є.

01.10.17

Математичний гурток «Ерудит» 10 кл.

середа

16.30-17.15

Левченко О.Є.

01.10.17

Математичний гурток «Ерудит» ІІ гр. 9 кл.

субота

10.00-11.00

Балуш С.І.

01.10.17

«Дослідник», фізичний гурток

субота

10.00-11.00

Леонова Н.В.

15.10.17

«Дослідник», хімічний гурток

четвер

16.00-16.45

Попова А.В.

01.10.17

«Дослідник», біологічний гурток

субота

9.00-10.00

Скрипник В.В.

01.10.17

«Пізнайко»

понеділок

13.00-13.45

Дудник О.М.

15.09.17

«Пізнайко»

вівторок

13.00-13.45

Волкова О.І.

15.09.17

«Пізнайко»

середа

13.00-13.45

Ляшук І.В.

15.09.17

«Пізнайко»

четвер

13.00-13.45

Тузова Т.М.

15.09.17

«Пізнайко»

п’ятниця

13.00-13.45

Ноценко В.В.

15.09.17

«Пізнайко»

середа

13.00-13.45

Голубчик К.І.

15.09.17

 

Дошкільна підготовка

 

Назва

День

Час

П.І.Б керівника

«Первоцвіт» І гр.

середа

15.00

Медвєдь Н.М.

«Первоцвіт» ІI гр.

середа

15.00

Голубчик К.І.

«Первоцвіт» ІII гр.

середа

15.00

Дудник О.М.

«Первоцвіт» ІV гр.

середа

15.00

Волкова О.І.

«Первоцвіт» V гр.

середа

15.00

Калугіна Т.В.

«Первоцвіт» VІ гр.

середа

15.00

Ярошенко Т.В.

«Первоцвіт ІІ»

четвер

15.30

Стемковська Я.Є.

«Первоцвіт ІІ»

п’ятниця

15.30

Галкович І.В.

Переглядів: 146 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz