MENU

Розклад гуртків

МИКОЛАЇВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА
"АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ"
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ
на І-ІІ семестр 2018-2019 н.р.

Назва гурткаКерівникКаб.№Дні та години занять
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ансамбль народного танцю "Сяйво України"Кіщенко А.М.215.00-15.45      
Ансамбль класичного танцю "Едельвейс"Багрянцева І.В.2  15.00-15.45    
Ансамбль сучасного танцю "Джамп"Єременко О.О.1316.00-16.45   16.00-16.45  
Оркестр народних інструментівМакаров М.Є.16   15.30-17.00   
Народний художній колектив оркестр духових інструментів "Ватра"Карандей С.О.1514.20-15.05 14.45-15.30    
Сольного співу "Талісман"Галенко О.В.36  16.00-16.45 16.00-16.45  
Образотворчого мистецтва "Акварель"Віхорь О.М.3014.15-15.30      
Образотворчого мистецтва"Яскраві барви"Єрьоміна К.І.55    14.00-15.30  
Військово-патріотичний "Основи військової підготовки"Сакевич В.І.3717.00-17.45 16.10-16.55 17.00-17.45  
Військово-патріотичний " Майбутній воїн"Сакевич В.І.37 17.00-17.45 17.00-17.4517.50-18.35  
Військово-патріотичний "Джура"Сакевич В.І.3717.50-18.35 17.00-17.4517.50-18.35   
Ансамбль бального танцю "Магнолія"Редченко С.М.спортзал15.00-15.45      
Театральний гурток "ТАМ"Головчак Л.О.5   13.55-14.40   
Театр костюму "Браво"Ткаченко О.Ю.30 15.30-16.15 15.30-16.15   
ВолейболМайборода Д.О.спортзал 14.40-16.10     

Заст. директора з виховної роботи 
 Л.І.Летунова




МИКОЛАЇВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА
"АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ"


РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ
на І-ІІ семестр 2017-2018 н.р.

Назва гурткаКерівникКаб.№Дні та години занять
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятниця
Ансамбль народного танцю "Сяйво України"Кіщенко А.М.215.00 - 15.4515.00 - 15.45
Ансамбль класичного танцю "Едельвейс"Багрянцева І.В.215.00 - 15.4515.00 - 15.45
Ансамбль сучасного танцю "Джамп"Єременко О.О.1316.00 - 16.4516.00 - 16.45
Оркестр народних інструментівМакаров М.Є.1615.00 - 15.45; 15.55 - 16.40
Народний художній колектив оркестр духових інструментів "Ватра"Карандей С.О.1514.20 - 15.0514.45 - 15.30
Сольного співу "Талісман"Галенко О.В.3615.40 - 16.2515.40 - 16.25
Образотворчого мистецтва "Акварель"Віхорь О.М.3014.15-15.30
Образотворчого мистецтва "Яскраві барви"Єрьоміна К.І.5514.00-15.30
Військово-патріотичний "Основи військової підготовки"Сакевич В.І.3717.00-17.4516.10-16.5517.00-17.45
Військово-патріотичний "Майбутній воїн"Сакевич В.І.3717.00-17.4517.00-17.4517.50-18.35
Військово-патріотичний "Джура"Сакевич В.І.3717.50-18.3517.00-17.4517.50-18.35
Настольний тенісБобина С.В.спортзал15.30-16.1515.30-16.15



Заст. директора з виховної роботи Л.І.Летунова

Хостинг від uCoz