MENU
Головна » Новини » "Приємні переживання... Надійна підтримка батьків... Перші нагороди... Маса вражень... Посмішки, радість, дитячий сміх ..."
"Приємні переживання... Надійна підтримка батьків... Перші нагороди... Маса вражень... Посмішки, радість, дитячий сміх ..."
28 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, проходив Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Квітнева феєрія", в якому брали участь півтори тисячі дітей з різних міст України. Миколаївську область представляв Народний ансамбль танцю "Сувенір", Миколаївської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів "Академія дитячої творчості".

Для більшості дітей, це був перший конкурс Всеукраїнського рівня, так як склад колективу практично повністю змінився. Але не дивлячись на це, виступ пройшов на гідному рівні і "Сувенір" став лауреатом другої ступені. На конкурс було представлено дві хореографічні композиції: візитна картка колективу "Молитва про Україну", і новий номер, прем'єра якого відбулась менше місяця тому на обласному хореографічному огляді Миколаївської області "Світ без війни". В обох композиціях танцювало 32 дитини різного віку. Самої маленької - чотири, найстаршому - сімнадцять, і всіх їх об'єднала любов до танцю, бажання перемогти, представити колектив, академію і місто на високому рівні. І це у них вийшло!

Крім конкурсної програми, діти брали участь у флешмобі, гуляли в Національному дендрологічному парку "Софіївка", який розташований в північній частині міста Умань.

Ми пишаємося нашими дітьми, і надалі будемо працювати і готуватися до нових фестивалів і конкурсів!

Керівники НАТ "Сувенір"

Переглядів: 798 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz