MENU
Головна » Новини » Кожного року на козацьке свято Покрови, «Академія дитячої творчості» традиційно проводить Свято Родини!
Кожного року на козацьке свято Покрови, «Академія дитячої творчості» традиційно проводить Свято Родини!
Проводить з піснями, танцями, цікавими дитячими забавками, спортивними змаганнями, веселими святковими привітаннями та різноманітними смаколиками на ярмарку. Кожного року це свято приносить нові барви в шкільне життя, адже на Свято Родини наших першокласників традиційно посвячують в козачата і таким чином приймають у велику дружню шкільну родину.

У суботу 11 жовтня на гостинному подвір’ї школи з великою радістю зібрались всі - від першокласників до випускників 11 класів навчального закладу. До святкування активно долучилися батьки, навіть бабусі та дідусі, і не просто допомагали торгувати на ярмарку, а із задоволенням брали участь у іграх та конкурсах. Разом зі школою, звичайно ж, святкували студенти Миколаївського муніципального академічного коледжу, що відкрився на базі нашої школи. Студенти акторського відділення Муніципального академічного коледжу показали дітям народні традиції, пов’язані з ярмаркуванням. Вокальні та танцювальні колективи школи дарували всім яскравий та веселий настрій.

Не давайте суму жити,
Посміхайтесь повсякчас.
Для розваги і розради -
Ярмарок – найкращий час!!!

Кожен клас приготував, окрім щедрого ярмаркового столаі гербу свого класу, ще й рухливі ігри та забави. Обов’язковим атрибутом на ярмарковому столі була фруктово-овочева композиція. Зібрані за допомогою ярмарки кошти були перераховані на лікування бійця 79-й аеромобільної бригади Каушана Володимира Сергійовича.

Переглядів: 839 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz