MENU

Дошка пошани

Призери І етапу (шкільного) всеукраїнської учнівської олімпіади
2017-2018 навчального року


Назва предмету

Клас

Місце

Прізвище та ім’я учня

Українська мова та література

7

І

Марцин Олена

8

І

Григоренко Кароліна

9

І

Юнга Марія

10

І

Сєркова Єлизавета

11

І

Бродзинська Олена

Зарубіжна література

9

І

Юнга Марія

10

І

Сєркова Єлизавета

11

І

Магденко Олександр

Англійська мова

8

І

Молдованова Анна

9

І

Козирєв Михайло

10

І

Сєркова Єлизавета

ІІ

Кобріна Юлія

11

І

Даниленко Андрій

Німецька мова

8

І

Осипова Златослава

І

Зінкін Михайло

10

І

Сєркова Єлизавета

ІІ

Кобріна Юлія

ІІ

Колесник Євгенія

Історія

8

І

Штрахова Поліна

ІІ

Молдованова Анна

9

І

Юнга Марія

ІІ

Борисов Артур

10

І

Сєркова Єлизавета

11

І

Магденко Олександр

Правознавство

 

9

І

Юнга Марія

І

Ошовський Владислав

10

І

Сєркова Єлизавета

Інформаційні технології

8

ІІ

Кургін Владислав

ІІ

Осипова Златослава

9

ІІ

Козирєв Михайло

Географія

8

І

Осипова Златослава

Хімія

7

І

Черніхов Владислав

8

І

Кургін Владислав

ІІ

Осипова Златослава

9

І

Пасічник Валерія

10

І

Головньова Дар’я

Біологія

8

І

Кургін Владислав

9

І

Сердюкова Єлена

10

І

Таніна Марія

11

І

Осіпов Віталій

Трудове навчання

9

І

Коломієць Діана

І

Сердюкова Єлена

ІІ

Стасюк Катерина

ІІІ

Головко Руслана

Математика

6

ІІІ

Сєркова Валерія

8

ІІІ

Дерменжи Ілля

6

ІІІ

Костенко Олександр

6

ІІІ

Седько Євген

7

ІІ

Дубенко Данило


Переможці
І ( шкільного ) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської
та студентської молоді імені Т.Шевченка

№ з/п

ПІБ

Клас

Місце

1

Фірар Ольга

5

І
2 Драгоман Анна 6

І

3

Казимір Дарина

7

І

4

Григоренко Кароліна

8

І

5

Сердюкова Єлена

9

І

6

Сєркова Єлизавета

10

І

7

Бродзинська Олена

11

І


Вітаємо
З перемогою у ІІ етапі VII Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченко
(Українська мова і література)
Токаренко Олену Іванівну,
Климову Юлію Вʼячеславівну!

Токаренко О.І. – ІІІ м. – Казимир Дарина – 7-В
– ІІІ м. – Сєркова Єлизавета – 10-А
Климова Ю.В. – ІІ м. – Григоренко Кароліна – 8-А



У жовтні – листопаді в МСШ «Академія дитячої творчості» відбувся І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка» з метою популяризації творчої спадщини видатного сина українського народу Т.Г. Шевченка, залучення дітей та юнацтва до глибини шевченківської мудрості, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу.

Результати І етапу VІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу по МСШ «Академія дитячої творчості» є такими:

5 клас – І місце – Фірар Ольга (уч.Токаренко О.І.);
6 клас – І місце – Драгоман Анна (уч. Юргенсон М.О.);
7 клас – І місце - Казимир Дарина (уч. Токаренко О.І.);
8 клас – І місце – Григоренко Кароліна (уч. Климова Ю.В );
9 клас - І місце – Сердюкова Єлена (уч. Юргенсон М.О.);
10 клас – І місце – Сєркова Єлизавета (уч. Токаренко О.І.);
11 клас – І місце – Бродзинська Олена (уч. Климова Ю.В ).

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ!

11 листопада 2017 року відбувся ІІ (міський) етап VІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка», на якому призові місця посіли учні МСШ «Академія дитячої творчості»:

7 клас – ІІІ місце - Казимир Дарина (уч. Токаренко О.І.);
8 клас – ІІ місце – Григоренко Кароліна (уч. Климова Ю.В );
10 клас – ІІІ місце – Сєркова Єлизавета (уч. Токаренко О.І.).


09 листопада 2017 р. у День української писемності та мови у МСШ «Академія дитячої творчості» дано старт І етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів 2 – 11 класів.

Найкращих результатів досягли учні:

Початкова школа

ПІБ учня

клас

місце

Некрасова Софія

2-А

І

Грибенко Тетяна

2-Б

ІІ

Конєв Олександр

2-В

ІІІ

Господарик Олександра

3-Б

І

Куксова Олександра

3-А

ІІ

Коваленко Аліна

3-Б

ІІІ

Демчук Софія

3-В

ІІІ

Тєгіна-Бичко Катерина

4-А

І

Сіманенко Дар’я

4-Б

ІІ

Веселовська Анастасія

4-А

ІІІ

Основна і старша школа

ПІБ

Клас

Місце

Возовик Агата Ігорівна

5

І

Крисенко Максим Олексійович

6

І

Казимір Дарина Сергіївна

7

І

Григоренко Кароліна Михайлівна

8

І

Юнга Марія Андріївна

9

І

Таніна Марія Сергіївна

10

І

Бродзинська Олена В’ячеславівна

11

І





Вітаємо призерів ІІ етапу (міського)
Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії


П.І учня

клас

місце

П.І.Б учителя

1

Магденко Олександр

11-А 

ІІ

Карімова Г.Ю.

Сєркова Єлизавета

10-А 

ІІІ

Кучерук С.І.

Борисов Артур

9-А

ІІІ

Кучерук С.І. 

Юнга Марія

9-А 

ІІІ

Кучерук С.І.

5

Молдованова Анна

8-Б

ІІІ

Кучерук С.І.


Адміністрація та батьківська громада МСШ «Академія дитячої творчості» висловлює подяку вчителям історії за сумлінну працю у підготовці призерів олімпіади.


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ!

25 листопада 2017 року відбувся ІІ (міський) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів 3 – 11 класів, на якому призові місця посіли учні МСШ «Академія дитячої творчості»:

3 клас – ІІ місце – Господарик Олександра (уч. Тузова Т.М.);
4 клас – ІІ місце - Тєгіна – Бичко Катерина (уч.Медведь Н.М.);
5 клас – ІІ місце - Возовик Агата (уч. Токаренко О.І.);
7 клас – І місце - Казимир Дарина (уч. Токаренко О.І.);
9 клас – ІІІ місце – Юнга Марія (уч.Юргенсон М.О.);
10 клас – ІІІ місце – Таніна Марія(уч. Токаренко О.І.).




Вітаємо призерів ІІ етапу (міського)
Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови


П.І учня

клас

місце

П.І.Б учителя

1

Колесник Євгенія

10-Б 

ІІІ

Ворона Л.Г.

2

Зінкін Михайло

8-А 

ІІ

Жданова Ж.Г.

3

Осипова Злотослава

8-В

І

Ворона Л.Г.


Адміністрація та батьківська громада МСШ «Академія дитячої творчості» висловлює подяку вчителям німецької мови за сумлінну працю у підготовці призерів олімпіади.





Вітаємо призерів ІІ етапу (міського)
Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

П.І учня

клас

місце

П.І.Б учителя

1

Даниленко Андрій

11-А 

ІІІ

Олімпієв К.В.

2

Сєркова Єлизавета

10-А 

ІІІ

Кузнєцова І.Д.

3

Кобріна Юлія

10-А

ІІІ

Кузнєцова І.Д.

4

Молдованова Анна

8-Б

ІІ

Діденко Г.В.


Адміністрація та батьківська громада МСШ «Академія дитячої творчості» висловлює подяку вчителям англійської мови за сумлінну працю у підготовці призерів олімпіади.





Вітаємо призерів ІІ етапу (міського)

учнівської олімпіади з зарубіжної літератури

П.І учня

клас

місце

П.І.Б учителя

1

Юнга Марія

9-А

ІІІ

Абрамян М.О.


Адміністрація та батьківська громада МСШ «Академія дитячої творчості» висловлює подяку вчителю зарубіжної літератури за сумлінну працю у підготовці призера олімпіади.





Вітаємо призерів ІІ етапу (міського)

Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

П.І учня

клас

місце

П.І.Б учителя

1

Сердюкова Єлєна

9-В

ІІІ

Попова А.В.

2

Таніна Марія

10-А

ІІ

Скрипник В.В.


Адміністрація та батьківська громада МСШ «Академія дитячої творчості» висловлює подяку вчителям біології за сумлінну працю у підготовці призерів олімпіади.

Хостинг від uCoz